shufrat LED rriten dritë
Bordi kuantik
TUBE LED rrit dritë
banderolë

Disa avantazhe të produkteve të kompanisë sonë

PVISUNGDrita e rritjes LED rezulton nga kërkime shumëvjeçare midis dritës artificiale dhe kanabisit nga universitetet dhe institucionet profesionale. Do të sjellë performancë të qëndrueshme të prodhimit në biznesin tuaj të kanabisit. Gjithashtu, është një zgjidhje ideale për të zëvendësuar llambën e natriumit dhe për t'ju ndihmuar të maksimizoni të ardhurat tuaja.

 • ZGJATE-TËRHEQE

  ZGJATE-TËRHEQE

  Kornizë krijuese origjinale, zgjat-tërheq, jashtë zakonit.Strukturë e lehtë, më pak peshë 30% dhe vëllim paketimi 50% krahasuar me produktet e tjera konkurruese në treg.Kurseni më shumë rreth 50% hapësirë, kurseni më shumë rreth 50% tarifat e transportit, kurseni më shumë rreth 50% tarifat e magazinës.
  Më shumë >>
 • SPEKTRI I PLOTË

  SPEKTRI I PLOTË

  Raporti i rruazave shkencore, me spektër të plotë duke përfshirë 3000K+5000K+660NM+UV&IR LIKE SUNLIKE.Spektri i zgjeruar i bardhë me dioda UV, blu, të kuqe dhe/ose shumë të kuqe janë një opsion i mirë pasi ato ofrojnë të gjitha gjatësitë e valëve të dobishme që bimët thithin dhe përdorin.Dizajn me spektër të plotë, duke përfshirë të gjithë gjatësinë valore të kërkuar nga impianti.Rendiment i lartë uniform PPFD, plotëson kërkesat e rritjes së bimëve, përshpejton rritjen e shëndetshme të bimëve. Personalizoni spektrin me efikasitet të lartë për bimë të ndryshme
  Më shumë >>
 • Ngrohtësi

  Ngrohtësi

  Profil alumini i pastër, material ekskluziv ftohës huall mjalti Ngrohës inovativ me sistem vetë-qarkullues të nxehtësisë dhe të ftohtit Ajri rrjedh përmes vrimave në anë dhe jashtë përmes huallit të profilit, në këtë mënyrë, përçueshmëria e shpejtë e nxehtësisë, shpërndarje e shpejtë e nxehtësisë Shpërndarje efikase e nxehtësisë , zvogëloni prishjen e dritës, ruani funksionimin e përsosur të dritës së rritjes
  Më shumë >>
 • SHËRBIMI MË I MIRË CILËSORË I MIRË

  SHËRBIMI MË I MIRË CILËSORË I MIRË

  PVISUNG është prodhuesi juaj i kopshtarisë së brendshme dhe hidroponisë cilësore me një ndalesë Cilësia më e mirë, shërbimi më i mirë, çmimi më i favorshëm, i përballueshëm, Ne presim me padurim kërkesën tuaj.Ne do t'ju shërbejmë me gjithë zemër.
  Më shumë >>
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni