Tube Led Grow Light


 • Fuqia:36 W
 • PPF:79,8-96,8umol/s
 • Efikasiteti:2,1-2,5umol/j
 • Madhësia:L1050mm*W34mm*H30mm
 • Jetëgjatësia:54000 orë
 • Vlerësimi i IP:IP65
 • Tensioni i hyrjes:AC110V-277V
  • 微信图片_20211125162052
  • 微信图片_20211125162059
  • 微信图片_20211125162046

  Veçoritë

  Aplikacion

  Etiketat e produktit

  Tubat e aluminit përdoren për të forcuar shpërndarjen e nxehtësisë
  Shiritat me dritë të dyfishtë të tipit V me një tub të vetëm kompensojnë rrezatimin me kënd të gjerë: i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri i shkallës IP65
  Transmetimi i dritës mbi 90%
  Pamje teknologjike dhe e thjeshtë

  ARTIKU NR. PVS-T36A PVS-T36B PVS-T36C PVS-T36D PVS-T36E
  PËRSHKRIM PVISUNG 36W PVISUNG 36W PVISUNG 36W PVISUNG 36W PVISUNG 36W
  PPF 77.03 96,78 78,98 81,64 79.8
  EFIKASITETI 2.07 2.5 1.923 2.069 2.049
  FREKUENCA 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz 50/60 Hz
  NGJYRA QË EMITON E bardhë e ngrohtë+e kuqe+blu+UV+IR E kuqe + Blu + IR E kuqe + Blu + IR E kuqe + Blu + IR E kuqe + Blu + IR
  SPEKTRI Fidan me rrënjë Fidane kanabisi Fidan perimesh me gjethe Fruta dhe perime Barishte
  CHIP LED Nationstar & Përshtatje Nationstar & Përshtatje Nationstar & Përshtatje Nationstar & Përshtatje Nationstar & Përshtatje
  SASIA LED 208 copë 208 copë 208 copë 208 copë 208 copë
  ose Personalizim ose Personalizim ose Personalizim ose Personalizim ose Personalizim
  MADHËSIA E PRODUKTIT 41,4″L x 1,34″W x 1,2″H(L1050mm*W34mm*H30mm) 41,4″L x 1,34″W x 1,2″H(L1050mm*W34mm*H30mm) 41,4″L x 1,34″W x 1,2″H(L1050mm*W34mm*H30mm) 41,4″L x 1,34″W x 1,2″H(L1050mm*W34mm*H30mm) 41,4″L x 1,34″W x 1,2″H(L1050mm*W34mm*H30mm)
  DIMENSIONET E PAKETIMIT (1 cope PER KUTETI) 43,3''L x 3,94''L x 2,76''H(1100x100x70mm) 43,3''L x 3,94''L x 2,76''H(1100x100x70mm) 43,3''L x 3,94''L x 2,76''H(1100x100x70mm) 43,3''L x 3,94''L x 2,76''H(1100x100x70mm) 43,3''L x 3,94''L x 2,76''H(1100x100x70mm)
  NW/GW: 0,46/0,8 kg 0,46/0,8 kg 0,46/0,8 kg 0,46/0,8 kg 0,46/0,8 kg
  PERSONALIZIM Spektri / Çip LED / Logo / Ngjyra e pajisjes / Paketimi / UV IR / ODM / OEM... Spektri / Çip LED / Logo / Ngjyra e pajisjes / Paketimi / UV IR / ODM / OEM... Spektri / Çip LED / Logo / Ngjyra e pajisjes / Paketimi / UV IR / ODM / OEM... Spektri / Çip LED / Logo / Ngjyra e pajisjes / Paketimi / UV IR / ODM / OEM... Spektri / Çip LED / Logo / Ngjyra e pajisjes / Paketimi / UV IR / ODM / OEM...

  Tube Led Grow Light (1) Tube Led Grow Light (2) Tube Led Grow Light (3) Tube Led Grow Light (4) Tube Led Grow Light (5) Tube Led Grow Light (6) Tube Led Grow Light (7) Tube Led Grow Light (8)


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • 中文版植物生长灯系列2021318 APLIKACIONI (2) APLIKACIONI (2) APLIKACIONI (3) APLIKACIONI (4) APLIKACIONI (5) APLIKACIONI (6)