Drita e bimëve LED me spektër të plotë për rritje në ambiente të brendshme


 • Fuqia:1000 W
 • PPF:2663umol/J
 • Efikasiteti:2,896 UMOL/J
 • Zgjero madhësinë:63,8"L*42"P* 3,56"H(1620*1067*90,4MM)
 • Madhësia retakte:17,3"L*42"P*3.56"H(439*1067*90.4MM)
 • Jetëgjatësia:54000 orë
 • Vlerësimi i IP:IP65
 • Tensioni i hyrjes:AC180-305V
 • Shërbimi:ODM/OEM
 • Certifikimi:CE, RoHS, FCC
 • KODI HS:9405409000
 • Lloji i pageses: :T/T, Paypal, Gram parash, Western Union
  • 微信图片_20211125162052
  • 微信图片_20211125162059
  • 微信图片_20211125162046

  Veçoritë

  Etiketat e produktit

  Çfarë do të thotë spektri i plotë në dritat e rritjes LED?Një dritë e rritjes PVISUNG LED me spektër të plotë nënkupton që drita juaj e rritjes i ngjan shumë dritës nga dielli.Ky term marketingu vjen nga koncepti i "dritës me spektër të plotë", i cili vitet e fundit është përdorur për t'iu referuar rrezatimit elektromagnetik nga rrezet UV në brezat e valëve infra të kuqe.

  Ne patëm sukses të jashtëzakonshëm me dritën tonë të rritjes LED me shirit 730W/1000W.

  Drita e rritjes LED e këtij stili na mësoi ne kultivuesve se si të përdorim në mënyrë efektive teknologjinë LED.

  Drita jonë e rritjes është e përqendruar në efikasitetin, performancën dhe paketimin në një faktor efektiv që kultivuesi të arrijë PPFD të lartë dhe uniformitet të mirë.

  01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13


 • E mëparshme:
 • Tjetër: